Prohlížíte si: Úvod / Napsali jste nám

Napsali jste nám

Jste spokojeni s kvalitou našich výrobků? Napište nám na e-mail info@labuznikceliak.cz - zpětná vazba od zákazníků je pro nás velmi důležitá.

paní Zuzana:
ochutnala jsem Vaše bezlepkové housky se sýrem a jsou vynikající! Díky nim se mi znovu vybavila ta úžasná chuť klasických pšeničných housek, které jsem kdysi mohla jíst a které jsem zbožňovala.

paní Ľubica:
Děkuji Vám za výborný bezlepkový chleba. Je to chleba, který se dá konečně jíst.

paní Julie:
Ještě jednou jsem chtěla poděkovat za úžasné bezl.pečivo, které se jen rozplývá na jazyku a chutná jako opravdové. Po 15 letech jsem měla rohlík, který voněl jako rohlík a chutnal jako rohlík a ještě byl bezlepkový. To je to, co mi vždy na bezlepkové dietě vadilo, že se už žádné sobotní ráno nezakousnu do čerstvého rohlíku. Po 15 letech se mi  jen díky Vám splnil sen – byl to rohlík s velkým R. V tom okamžiku jsem byla v ráji.

paní Hana:                                                                                                                                                                       Děkuji moc, že jste přišli s tak vynikajícím nápadem a otevřeli skvělou bezlepkovou pekárnu a cukrárnu. Bezlepkovou dietu dodržuji až od 50-ti let, kdy mi celiakii zjistili, nemohla jsem si na bezlepkové pečivo zvyknout, většinou se nedalo vůbec sníst. Díky Vám se vše změnilo a můžu říct, že si opravdu na Vašich výrobcích pochutnám.

paní Dana:                                                                                                                                                                                                                                                                                            tak se také připojuji k pochvalám. Bezlepkovou dietu sice nemám já, ale můj přítel. Velice si pochvaluje vaše rohlíky a bulky, které jsou neodolatelné a navíc vydrží dlouho měkké :) Konečně je to "jedlé" pečivo, co nechutná po octu. A za mě, musím vás pochválit za sacher kostku a míša řez! Jen tak dál!

paní Eva:                                                                                                                                                                         celá naše rodina miluje vaše větrníky, špičky, věnečky .... atd. Nejsme celiaci, ale tak poctivé zákusky za dobrou cenu jsme opravdu nikde nenašli!! Děkujeme moc, konečně máme sladký život, který navíc velmi chutná. Dorty na oslavu, luxusní....

paní Šárka:
ráda bych vám touto cestou poděkovala za naprosto luxusní pečivo! Opravdu jsem moc ráda, že existuje něco jako vaše bezlepková pekárna! Lepší slunečnicový chléb bez lepku jsem nejedla, vlastně jakýkoliv!

pan Jiří:                                                                                                                                                                        již déle než rok kupuji vaše pečivo, vše je   v e l m i   kvalitní a chutné. Nový Farní chléb je naprosto úžasný, u nás doma teď vede! Musím pochválit i cheesecake-naprosto jedinečný zákusek. Držím vám palce...

paní Zdeňka:
srdečně Vás moc zdravím. 
Velké poděkování za cukroví na svatbu. Nejen, že s Vámi byla skvělá domluva po telefonu, ale taky se zákusky jsme byli velice spokojení. Byly moc chutné a i oko se mělo na co dívat:-))
Moc Vám děkuju za vstřícnost a ochotu..... opravdu se Vám to povedlo a zákusky moc chutnaly.
S pozdravem a ještě jednou s velkým DĚKUJU

paní Eliška:

Dobrý den,

chci Vám moc děkovat za vynikající zákusky, měla jsem linecký oválek moka, větrník, pražskou kouli, a medovník objednaný ve Studénce. Nic lepšího jsem snad ještě nejedla, ten větrník nebyl nikdy tak dobrý" lepkový" jako ten váš! A i mamka říkala že takový si pamatuje jen za dob jejího dětství! Jsem ráda že už i ve Studénce mám tu možnost objednat nejen pečivo, ale i zákusky, určitě na léto objednám svatební dort! Moc děkuji a prosím nepokažte se jako vaše konkurenční firmy :) Budu Vás doporučovat.
Pěkný den.

                                                                                                                                                                

 

 

Nahoru

Copyright © 2022 Labužník Celiak, všechna práva vyhrazena | Výroba webu © 2013 Top Digital Group s.r.o.

Veškeré zde uvedené materiály (fotografie, texty) nelze šířit a používat bez svolení autora.
Bezlepková pekárna a cukrárna. Pečeme čerstvé pečivo, chléb, rohlíky, dalamánky, koláče, moučníky, dorty - vše bez lepku a z kvalitních surovin.