Prohlížíte si: LabuznikCeliak.cz / Novinky / Třetí vítězství Regionální potraviny v kategorii cukrářských výrobků

Třetí vítězství Regionální potraviny v kategorii cukrářských výrobků

Třetí vítězství Regionální potraviny v kategorii cukrářských výrobků

V soutěži Regionální potravina 2021 byl náš Kaplanův řez nejchutnější a bude mu udělena značka Reginální potravina. Doplní naše další dva aktuální držitele tohoto ocenění z let 2020 (Karamelový větrník- Labužník Celiak) a 2019 (Větrník s čokoládovou polevou bez lepku). (21.06.2021)

 

      Všichni jsme velmi potěšeni tím, že naše každodenní úsilí jsme také letos přetavili v úspěch v podobě výhry soutěže Regionální potravina. Naše novinka Kaplanův řez byl pro komisi, skládající se ze zástupců Ministerstva zemědělství, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy ČR, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR, tak výjimečné kvality, že mu byl udělen nejvyšší počet bodů a byl vyhlášen vítězem. Kaplanův řez je lehký, svěží dezert s čerstvými, lokálními jahodami uvnitř lahodného krému, spočívající na křupavém základu. 

     Cílem soutěže Regionální potravina je podpořit poptávku po kvalitních, lokálních potravinách a přesvědčit spotřebitele, že není důležitá pouze cena, ale především jejich kvalita, čerstvost a původ. Takových výrobků u nás v provozovně najdete mnoho. Výrobky nesoucí označení Regionální potravina splňují nejpřísnější evropské i národní požadavky na kvalitu potravin, můžete si tak být jisti, že Labužník Celiak je tou správnou volbou. 

     Ochutnejte při příští návštěvě provozovny ve Frýdku-Místku vítěze Regionální potraviny, Kaplanův řez. Zákusek bude také možné ochutnat na vybraných společenských a kulturních akcích Moravskoslezského kraje. Pro bližší informace nás sledujte na Facebooku https://www.facebook.com/labuznikceliakfm
Těšíme se na vás.
Kolektiv provozovny Labužník Celiak.

regionální potravina

 

Nahoru

Copyright © 2022 Labužník Celiak, všechna práva vyhrazena | Výroba webu © 2013 Top Digital Group s.r.o.

Veškeré zde uvedené materiály (fotografie, texty) nelze šířit a používat bez svolení autora.
Bezlepková pekárna a cukrárna. Pečeme čerstvé pečivo, chléb, rohlíky, dalamánky, koláče, moučníky, dorty - vše bez lepku a z kvalitních surovin.