Prohlížíte si: LabuznikCeliak.cz / Novinky / Výhra Regionální potraviny 2020 v kategorii cukrářských výrobků

Výhra Regionální potraviny 2020 v kategorii cukrářských výrobků

Výhra Regionální potraviny 2020 v kategorii cukrářských výrobků

Jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme podělit o další velký úspěch, v ohromné konkurenci regionálních výrobků, byl Karamelový větrník- Labužník Celiak nejlepší. Vyhrál v kategorii cukrářských výrobků a bude mu udělena značka Regionální potravina 2020. (08.07.2020)

      Velmi si vážíme dříve získaných ocenění Regionální potravina z let 2015 a 2019, kdy vyhrály výrobky Labužníkův mls bez lepku a větrník s čokoládovou polevou bez lepku. Na vítězství z roku 2019 navazujeme vítězstvím i v letošním roce, v němž se nám podařilo obhájit první místo v kategorii cukrářských výrobků včetně cukrovinek s velmi oblíbeným Karamelovým větrníkem- Labužník Celiak. Osmičlenné komisi, skládající se ze zástupců Ministerstva zemědělství, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy ČR, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR, zasedající 1.7.2020, nejvíce chutnal právě Karamelový větrník. Navrhla jej tak na ocenění Regionální potravina 2020, které bude předáno v následujících měsících.
     Cílem této soutěže je podpořit poptávku po těchto potravinách a přesvědčit spotřebitele, že u potravin není důležitá cena, ale především jejich kvalita, čerstvost a původ. Výrobky nesoucí označení Regionální potravina splňují nejpřísnější evropské i národní požadavky na kvalitu potravin, můžete si tak být jisti, že Labužník Celiak je tou správnou volbou. Oceněných výrobků u nás najdete hned několik, navíc s přidanou hodnotou, že je vše bez lepku.
     Zveme vás k ochutnání vítězného větrníku do naší provozovny ve Frýdku-Místku nebo k našim obchodním partnerům. Větrník bude také možné ochutnat na vybraných společenských a kulturních akcích Moravskoslezského kraje. Pro bližší informace sledujte https://www.facebook.com/labuznikceliakfm
Těšíme se na vás.
Kolektiv provozovny Labužník Celiak.
regionální potravina

 

Nahoru

Copyright © 2022 Labužník Celiak, všechna práva vyhrazena | Výroba webu © 2013 Top Digital Group s.r.o.

Veškeré zde uvedené materiály (fotografie, texty) nelze šířit a používat bez svolení autora.
Bezlepková pekárna a cukrárna. Pečeme čerstvé pečivo, chléb, rohlíky, dalamánky, koláče, moučníky, dorty - vše bez lepku a z kvalitních surovin.