Prohlížíte si: LabuznikCeliak.cz / Novinky / Vyhráli jsme soutěž o Regionální potravinu

Vyhráli jsme soutěž o Regionální potravinu

Vyhráli jsme soutěž o Regionální potravinu

S hrdostí oznamujeme, že dne 23.5. 2019 jsme obdrželi zprávu o udělení ocenění Regionální potravina našemu výrobku Větrník s čokoládovou polevou - bez lepku........ (23.05.2019)

     Již desátým rokem Ministerstvo zemědělství uděluje značku Regionální potravina nejkvalitnějším zemědělským a potravinářským výrobkům, které zvítězí v krajských soutěžích. Prestižní značka Regionální potravina oceňuje nejlepší výrobky z každého kraje. V Moravskoslezském kraji vybrala hodnotitelská komise tvořena zástupci Ministerstva zemědělství ČR, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR v kategorii Cukrářské výrobky včetně cukrovinek jako vítěze náš větrník s čokoládovou polevou - bez lepku.

Z tohoto výsledku máme upřímnou radost, zvláště když se jedná o soutěž s velkou konkurencí, kdy se nerozlišují výrobky s lepkem a bez lepku. V soutěži mohou obstát jen nejlepší produkty.
   Poděkování patří jednak všem našim zaměstnancům nadšených pro věc, kteří se na výrobě zákusku podílí, ale i Vám, našim zákazníkům, kteří nás  svými postřehy a připomínkami ponoukáte ke zlepšování chuti, vzhledu a kvalitě našich výrobků.
Výrobky oceněné značkou Regionální potravina prokazují jedinečnost v porovnání s běžnou produkcí a splňují nejpřísnější evropské i národní požadavky na kvalitu potravin.
Tohoto ocenění si velice vážíme. Vzhledem k tomu, že jsme již jedno ocenění Regionální potravina získali v roce 2015 a v letech 2014 a 2016 jsme obdrželi čestná uznání, víme, že se jedná také o závazek nadále plnit přísná kritéria při výrobě.
    Značka Regionální potravina pomáhá měnit preference spotřebitelů, pomáhá v orientaci zákazníkům, kteří se zaměřují na kvalitu a čerstvost výrobků.
   
   Zveme vás k ochutnání našeho větrníku do naší provozovny ve Frýdku-Místku nebo k našim obchodním partnerům.
regionální potravina

Nahoru

Copyright © 2022 Labužník Celiak, všechna práva vyhrazena | Výroba webu © 2013 Top Digital Group s.r.o.

Veškeré zde uvedené materiály (fotografie, texty) nelze šířit a používat bez svolení autora.
Bezlepková pekárna a cukrárna. Pečeme čerstvé pečivo, chléb, rohlíky, dalamánky, koláče, moučníky, dorty - vše bez lepku a z kvalitních surovin.